خرید سوشیال سیگنال

سوشیال سیگنال ، سیگنالی است که از طرف سوشیال مدیا ها یا شبکه های اجتماعی ارسال می شود و در جزء فاکتور های رتبه بندی سایت توسط گوگل است.

خرید سوشیال سیگنال

خرید سوشیال سیگنال ترفند جدیدی در دنیای سئو است که برای افزایش تراست و اتوریتی سایت در گوگل انجام می گیرد. خرید سوشیال سیگنال به طور مستقیم در رنکینگ سایت تاثیر دارد و سیگنال مهمی از طرف سایت های بزرگ است.

سوشیال سیگنال چگونه ایجاد می شود؟

سوشیال سیگنال با دست به دست شدن لینک و نام برند شما در شبکه های سوشیال مدیا به وجود می آید که نشان دهنده ی علاقه کاربران و اهمیت محتوای شما است که گوگل این معیار را برای رتبه دادن به سایت شما در نظر می گیرد.

سیگنال شبکه های اجتماعی را چگونه می توان به دست آورد؟

دریافت سوشیال سیگنال طبیعی برای سایت های قوی چیز بسیار ساده و آسانی است که همیشه اتفاق می افتد.

مثلا هنگامی که دیجی کالا پست جدیدی برای فروشندگان خود منتشر کند یا قوانین جدید وضع کند ، به خودی خود در شبکه هایی مثل توییتر و فیسبوک بازنشر می شود.

سپس فروشندگان و بازاریاب های این سایت و حتی تحلیلگران کسب و کارهای اینترنتی در خصوص آن دیدگاه های خود را منتشر می کنند. و این اتفاق ، به روز بودن سایت را به گوگل نشان می دهد و در رتبه بندی آن بسیار تاثیر گذار است.

ساخت سوشیال سیگنال

ساخت سوشیال سیگنال فرایند شبیه سازی این فرایند توسط سئوکار یا بهینه ساز موتورهای جستجو است. ساخت سوشیال سیگنال شبیه سازی وایرال شدن لینک و نام برند شما در شبکه های اجتماعی است.

خرید سوشیال سیگنال چگونه سیگنال واقعی را به گوگل می رساند؟

در خرید سوشیال سیگنال ، لینک شما در اکانت های واقعی و فعال با کاربران فعال قرار می گیرد که سیگنال واقعی را به گوگل می رساند.

هنگامی که کاربران لینک سایت شما را لایک و یا بازنشر کنند و کامنت های مرتبط برای آن درج کنند ، و آن را در صفحه خود منشن کنند ، گوگل این دست به دست شدن را نشانه این می بیند که کاربران به شما علاقه مند هستند و در مورد شما و محصولات و خدمات شما صحبت می کنند.

سوشیال سیگنال واقعی و طبیعی

این همان وایرال شدن است که توسط حساب های واقعی و فعال اتفاق می افتد به همین دلیل سیگنال آن نیز کاملا واقعی است. در خرید سوشیال سیگنال ، همه این اتفاقات به صورت هدفمند و با قصد ایجاد سیگنال شبکه های سوشیال مدیا و رتبه بندی سایت اتفاق می افتد که به همین دلیل در سئوی سایت تاثیر گذار است.

 

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
آموزش لینک سازی

لینک بیلدینگ یا لینک سازی قوی ترین سیگنال سئو است که می تواند جایگاه نهایی سایت شما در گوگل را مشاهده »

خرید اکانت WooRank

این یکی دیگر از ابزار آنلاین رایگان برای چک کردن تنظیمات سایت های مختلف سایت وورنگ (WooRank) است. خرید اکانت مشاهده »

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئوی سایت چیست؟ آنالیز سئو به شما کمک می کند تا نواقص سایت خود را در خصوص on-page seo مشاهده »

تولید محتوا

تولید محتوا ، راه دیده شدن در وب است تولید محتوا تنها راهی است که می توانید در اینترنت با مشاهده »