خرید رپورتاژ

خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی ترفند راه گشایی است که سایت های زیادی در عصر حاضر برای ارتقای سئو سایت خود ، از آن استفاده می کنند. خرید رپورتاژ راهی است که می توانید با استفاده از آن ، محتوای خود را در معرض دید کاربران قرار بدهید. خرید رپورتاژ آگهی کمک بزرگی به سایت شما می کند اگر هنوز به بازدیدی که سایت شما لایق آن است نرسیده اید.

چرا خرید رپورتاژ (یا رپرتاژ) آگهی مرسوم است؟

دریافت بک لینک های با کیفیت برای سایت های نوپا در ایران کاری بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است. خیلی بعید است که یک سایت قوی ، در قالب رپورتاژ آگهی بیاید و به یک سایت تازه کار که برندی ندارد و تازه شروع به کار کرده لینک بدهد. اینجاست که بحث خرید بک لینک معتبر و خرید رپورتاژ آگهی وسط می آید.

رپورتاژ آگهی شاه کلید این ماجراست

خرید رپورتاژ آگهی ، باعث می شود که بخشی از اعتبار یک سایت که شاید سالهاست در حال فعالیت است و تعداد زیادی کاربر دارد که هر روز به آن سر می زنند ، به شما منتقل شود. گوگل این را یک امتیاز قوی برای شما در نظر می گیرد و به اعتبار سایت لینک دهنده ، روی شما حساب باز می کند.

اعتبار شما به اعتبار سایتی که از آن رپورتاژ گرفتید بستگی دارد

فرض کنید قرار است در جایی استخدام شوید. شما تازه کار هستید و این اولین تجربه کاری شماست. به جایی سر می زنید و از صاحب کار می خواهید که شما را استخدام کند. او نگاهی به سر و هیکل نحیف و دست های کودکانه شما می کند و پیش خودش می گوید . این بچه کوچک با این قد و قواره نمی تواند کاری از پیش ببرد و شما را به بهانه ای دست به سر می کند و در آزمون رد می شوید.

کسی به شما اعتبار می دهد

حالا فرض کنید که بجای اینکه تنهایی پیش صاحب کار بروید ، یکی از کاسب هایِ کاردرست محل ، که صاحبکارتان هم قبولش دارد را همراه خود ببرید. این بار اگر آشنایی که شما را همراهی کرده ، دستش را روی شانه شما بگذارد و از شما تعریف کند یا به قول خودمان برای ریش گرو بگذارد ، صاحب کار به اعتبار آن شخص معرف ، به خودش اجازه می دهد شما را استخدام کند تا توانایی هایتان را بسنجد.

رپورتاژ آگهی ، یک تارِ سیبیل از یک سایت است

رپورتاژ آگهی ، محتوایی است ، در قالب تعریف از شما و از کالا یا خدمات شما که در یک سایت ثبت می شود. سایتی که در آن رپورتاژ می خرید ، در یکی از صفحاتش در مورد محصولات و سرویس های شما تعریف می کند و برای گوگل و برای کاربران سایتِ خودش ، از اعتبارش استفاده می کند تا سایت شما دیده شود.

درواقع مثل این است که یک سایت ، یک تار سیبیل (یک صفحه رپورتاژ) از میان هزاران تار (صفحه) دیگر برای شما گرو می گذارد. این همان دلیلی است که خرید رپورتاژ آگهی در میان همه مرسوم شده است و همه برای دیده شدن از آن استفاده می کنند.

همانطور که بالاتر عنوان شد :

گوگل ، به اعتبار سایت لینک دهنده ، روی شما حساب باز می کند.

خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ خبری یکی از انواع خرید رپرتاژ است که در این مدل ، شما یک متن تبلیغاتی را در یک سایت با موضوع اخبار منتشر می کنید. رپورتاژ خبری به دلیل این که در سایت های خبری درج می شود ، بازدید بسیار دریافت می کند زیرا سایت های خبری اعتبار نسبتا بالایی دارند و در کنار ایندکسینگ بسیار مناسب ، می توانند محل بسیار مناسبی برای ثبت و انتشار رپورتاژ آگهی باشند.

خرید رپورتاژ pbn

Private Blog Network یا به اختصار PBN وب سایت هایی هستند که به قصد دریافت بک لینک و رپورتاژ PBN ساخته می شوند تا با استفاده از آنها سئوی سایت را ارتقاء دهند.

خرید رپورتاژ PBN توصیه می شود؟

رپورتاژ های PBN بسیار قوی وجود دارند که با وجود قیمت بسیار مناسب ، تاثیر قابل توجهی را روی سایت می گذارند. حتی سایت های بسیار بزرگ ایرانی از آن استفاده می کنند و نتایج شگفت آوری را بدست می آورند. همه چیز بستگی به سایت لینک دهنده دارد. علاوه بر رپورتاژ های پی بی ان با کیفیت ، رپورتاژ های اسپم هم وجود دارد که باید از آن دوری کنید.

رپورتاژ هایی که در PBN غیر اصولی یا PBN لو رفته درج می شوند به سرعت تاثیر منفی خود را نشان می دهند و بیشتر از اینکه تاثیر مثبتی نشان دهند باعث افت غیرقابل بازگشت سایت می شوند و درمواردی باید سایت خود را دور بیندازید و بروید سر پله ی اول. بهترین کار این است که از جایی مطمئن و با پیشنینه قابل سنجش رپورتاژ بخرید که خیالتان از بابت کیفیت راحت باشد و مطمئن باشید اگر به درستی تناسب انکر تکست را رعایت کنید و محتاط باشید بهترین نتیجه ها مال شماست.

خرید رپورتاژ EDU

سایت های دانشگاهی که آن ها را با دامنه های .edu می شناسند ، جزئ معتبر ترین سایت های دنیا هستند. سایتهایی که گوگل بسیار به آنها اعتماد دارد و محتوایی در این سایتهای منتشر می شود ارزش خاصی برای گوگل دارد به همین دلیل خرید رپورتاژ edu از بهترین روش های لینک سازی خارجی برای سایت هایی که قصد دریافت رتبه های برتر را دارند به شمار می آید. علاوه بر سایت های edu سایت های gov هم هستند که خرید رپورتاژ gov نیز به همان مقدار ارزشمند است.

 

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
بازاریابی اینترنتی

از مزایای بازاریابی اینترنتی می توان به در دسترس بودن اطلاعات وسیع و نامحدود اشاره نمود، کاربران با اتصال به مشاهده »

کارآموز سئو

کار آموزی یکی از سریعترین راه های کسب تجربه در سئو سایت است. استخدام کارآموز سئو کار آموزی ، بهترین مشاهده »

نمونه کارهاي بهینه سازی سایت

نمونه کارهای سئو شامل لیست سایتهایی است که همراه میهن سئو ، سئوی سایت خود را به رتبه های برتر مشاهده »

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئوی سایت چیست؟ آنالیز سئو به شما کمک می کند تا نواقص سایت خود را در خصوص on-page seo مشاهده »