رفع پنالتی (جریمه) سایت در گوکل

رفع پنالتی گوکل زمانی به فکر بعضی از وبمستر ها می رسد که سایت آنها دچار جریمه گوگل شده است و دیگر کار از کار گذشته است. رفع جریمه سایت راهکار های خاصی دارد ؛ ادامه به بررسی روش های رفع پنالتی سایت می پردازیم.

رفع پنالتی سایت چگونه است؟

رفع پنالتی سایت در گوگل کاری واقعاٌ طاقت فرسا است زیرا نیازمند آنالیز کامل سایت ، از هرلحاظ است و اگرچه شبیه به مدل های بررسی معمولی سایت است ، پیدا کردن دلیل و رفع کردن جریمه گوگل زمین تا آسمان تفاوت دارد و حتی برای یک وبمستر با تجربه چند ساله نیز ممکن است غیر ممکن باشد.

رفع کردن پنالتی گوگل چگونه انجام می شود؟

گوگل برای رتبه بندی سایتها از الگوریتم های متفاوتی استفاده می کند. وظیفه الگوریتم های گوگل پیدا کردن سایت های خوب و باکیفیت و رتبه دادن به آنها و همینطور پیدا کردن سایت های مغایر با قوانین گوگل و کاهش رتبه آنها است.

قدم اول رفع پنالتی و جریمه سایت در گوکل

در قدم اول باید با بررسی کامل استاندارد های سئوی داخلی و خصوصاً سئوی خارجی ، به دید درستی از وضعیت سئو سایت رسید. جریمه گوگل می تواند به دلیل اشتباه در برخورد با فاکتور ها و الگوریتم های متفاوت گوگل به وجود آمده باشد و به همین دلیل نیاز به بررسی کامل سایت از هر لحاظ دارد. بعد از گذشتن از قدم اول رفع جریمه سایت ، به قدم دوم می رسیم.

قدم دوم رفع جریمه و پنالتی سایت در گوکل

در قدم دوم ، باید اشتباهات رفع گردد و به گوگل اطلاع داد که مشکلات رفع شده است.

رفع جریمه گوگل را به چه کسی بسپاریم؟

یک مشاور سئو حرفه ای می تواند به پیدا کردن علت پنالتی سایت و رفع جریمه گوگل کمک بسیار کند. بهترین کار این است که از کسی کمک بگیرید که تجربه  کافی در برخورد با مشکلات سایت را داشته باشد و از عهده دست و پنجه نرم کردن با مشکلات ریز و درشت سئو بر آید.

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
تماس با ما

 ارتباط با میهن سئو سلام به همه ی همراهان گرامی. برای تماس با ما می توانید از طریق نیکت یا مشاهده »

افزایش اتوریتی سایت

افزایش اتوریتی سایت را با سریعترین نتیجه گیری بدست آورید افزایش دامین اتوریتی سایت اگر شما می خواهید برای دریافت مشاهده »

خدمات بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوایی یا سرویس کانتنت مارکتینگ میهن سئو ، خدمت جدیدی است برای کسب و کارهایی که قصد دارند مشاهده »

مشاوره سئو

مشاوره سئو در کسب و کار اینترنتی ، امری بسیار مهم است که می تواند مسیر سئوی سایت شما را مشاهده »