تبليغات گوگل

یکی از عوامل تاثیر گذار در تجارت تبلیغات موثر و هدفمند می باشد .و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای بازاریابی اینترنتی ، تبلیغ در موتورهای جستجوگر هماننده گوگل (google adwords) می باشد.

با توجه به جستجوهای چندین میلیونی در روز از گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند .

تبلیغات گوگل بهترین، ساده ترین و موثرترین روش برای آگهی دهندگان و تبلیغ کنندگان اینترنتی می باشد. تبلیغات شما در صفحات موتور جستجوگر گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و تنها زمانی هزینه آن را بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شوند!

در زمینه تبلیغات اینترنتی، مخصوصا تبلیغات در Google شرکت هایی موفق خواهند شد که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا نمایند. هدف ما نیز سیر صعودی تعداد مشتریان شرکت ها و در نتیجه افزایش فروش و کاهش هزینه های بی مورد آنها می باشد.

تبلیغات گوگل جهت بدست آوردن بهترین موقعیت بر روی موتور جستجوگر Google می باشد. شما بر این اساس قادر خواهید بود که در طول چند ساعت ، متن تبلیغ وب سایت خود را بر روی موتور جستجوگر Google و سایت های مرتبط آن نمایش دهید
.بنابراین برای تمام تبلیغ کنندگان در هر سطحی که باشندگوگل ترافیک هدفمند به سایت شما را تضمین خواهند کرد. البته این موقعیت تا زمانی پایدار است، که شما در رقابتی که با پرداخت پول به ازای هر کلیک می پردازید، پیشتاز باشید.

همانطور که اشاره شد نکته جالب در این روش تبلیغاتی این است که موتور جستجوگر Google به ازای نمایش آگهی شما هیچ هزینه ای را از شما کسر نمی کند، و پرداخت هزینه به ازای ورود بازدید کننده به سایت شما خواهد بود. محل نمایش آگهی شما نیز در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجو گر Google و کلیه سایت های مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجو گر قرارداد دارند نمایش داده می شود

تبلیغات ادوردز گوگل

 

  • قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول در کوتاهترین زمان
  • دریافت هزینه بر اساس تعداد ورود بازدید کننده ها به سایت
  • ترافیک هدفمند
  • کاهش زمان و هزینه

بازدید کننده محترم جهت اطلاع از چگونگی تعرفه ها و سفارش انلاین اینجا کلیک کنی

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
خرید اکانت moz

وب سایت moz (ماز پرو) وب سایت موز یا ماز (به آدرس moz.com) یکی از معروف ترین و قدیمی ترین مشاهده »

خرید رپورتاژ

خرید رپورتاژ آگهی خرید رپورتاژ آگهی ترفند راه گشایی است که سایت های زیادی در عصر حاضر برای ارتقای سئو مشاهده »

خرید اکانت KWFinder

وب سایت KWFinder یکی از بهترین ابزار برای یادگیری کلمات کلیدی است. این یک رابط داخلی با ویژگی های قدرتمند مشاهده »

تدریس خصوصی سئو

کلاس خصوصی سئو تدریس سئو سایت بصورت خصوصی بهترین راه برای یادگیری سئو است. سئو حرفه ای بسیار تخصصی است مشاهده »