تولید محتوا

تولید محتوا ، راه دیده شدن در وب است

تولید محتوا تنها راهی است که می توانید در اینترنت با کاربران خود صحبت کنید. تولید محتوا است که افراد مختلف را به رسانه شما می کشاند و به شما اجازه بازاریابی و فروش محصولات و خدمات را می دهد.

تولید محتوای خوب ، راز موفقیت

تولید محتوای خوب می تواند شما را در میان رقبا به رسانه ای سرشناس تبدیل کند که کاربران برای محتوا آن ارزش قائل اند. به مجله های اینترنتی نگاه کنید. هیچ محصولی ندارند اما تنها با داشتن محتوای کاربرپسند ، صد ها میلیون تومان در ماه درآمد دارند. وب فارسی تشنه ی محتوای غنی است.

محتوای خوب چه محتوایی است؟

تولید محتوا برای مخاطبان یک سرمایه گذاری است که بازدهی آن افزایش بازدید ، برندینگ و افزایش فروش محصولات و خدمات است.

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا بسته به این که محتوا تالیفی باشد یا ترجمه و اینکه آیا سئو شده است یا خیر تعیین می شود. به طور کلی بسته به کیفیت محتوا و تعداد کلمات تولید محتوا است که قیمت تولید محتوا تعیین می شود. کیفیت محتوا شامل روان نویسی ، نداشتن غلط املایی ، کپی نبودن محتوا و متخصص بودن نویسنده بستگی دارد.

تولید محتوای تالیفی بهتر است یا محتوای ترجمه شده؟

بهتر بودن محتوا به قلم نویسنده مربوط می شود. چه نویسنده خارجی باشد چه ایرانی ، محتوایی خوب است که کاربرپسند باشد و خواننده با آن ارتباط برقرار کند و بتواند او را تحت تاثیر قرار دهد. محتوای تالیفی بهتر است توسط نویسنده ی حرفه ای نوشته شود و منابع قابل استنادی برای آن داشته باشد.

تولید محتوای ترجمه خوب است

تولید محتوا ترجمه ای هم خوب است اگر محتوای آن بومی سازی شود. بومی سازی محتوای خارجی یعنی اینکه عبارات و اصطلاحات خارجی آن با عبارات ایرانی و فارسی جایگذین شود. مثلا اگر قرار باشد محتوایی راجع به مقایسه دو کالای خارجی تولید شود ، احتمالاً در آن محتوا قیمت به دلار درج شده.

در تولید محتوای ترجمه ای باید به واحد پول ایران محاسبه و تبدیل شود زیرا خواننده محتوای فارسی نمی تواند دقیقاٌ درک کند که مبلغ به دلار ، به تومان چقدر است. عبارات و اصطلاحات بسیاری از این دست وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند مثلا ضرب المثل ها ، تکیه کلام ها ، جملاتی که با کنایه گفته می شوند و بسیاری دیگر باید به فارسی برگردند.

تولید محتوای سئو شده

محتوای سئو شده محتوایی است که بر اساس معیار های سئو تهیه و تولید می شود و مناسب رتبه گرفتن در موتور های جستجو هستند. تولید محتوا سئو شده ، کار شما را در سئو بسیار ساده می کند و می توانید وقت خود را بیشتر صرف بهبود محصولات و خدمات خود کنید.

تولید محتوا بهترین نوع تبلیغات است

تولید محتوای سئو شده برای موتور های جستجو مثل لقمه ی آماده است. دیگر نیازی نیست تا برای فهماندن موضوع محتوا به گوگل کار خاصی انجام دهید.

این نواع تولید محتوا بر اساس فاکتور های رتبه بندی گوگل شکل گرفته است که در سالهای اخیر به دلیل توسعه الگوریتم های گوگل ، طرفداران بسیاری پیدا کرده است و سایت های زیادی از آن استفاده می کنند تا به آسانی به کاربران واقعی و هدفمند برسند.

تولید محتوا شاه کلید بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا شناخته شده ترین مدل بازاریابی در بازاریابی اینترنتی است. کانتنت مارکتینگ یعنی بازاریابی با استفاده از تولید محتوای با پتانسیل وایرال شدن. این مدل تولید محتوا به کسب اعتبار برند بسیار کمک می کند و باعث می شود خوانندگان محتوا ، در میان انبوه رقبا ، رسانه شما را به عنوان متخصص و مرجع ببینند.

وایرال شدن یک محتوا در نهایت می تواند سبب دریافت بک لینک با کیفیت شود که باعث سئو شدن سایت شما و رتبه گرفتن در نتایج جستجو می شود.

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
آموزش لینک سازی

لینک بیلدینگ یا لینک سازی قوی ترین سیگنال سئو است که می تواند جایگاه نهایی سایت شما در گوگل را مشاهده »

رفع مشکلات و ایرادات سئوی سایت

اشکالات سایت به سئو آسیب می زنند با رفع مشکلات سئو سایت ، رتبه بندی را برای سایت خود آسان مشاهده »

خدمات بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوایی یا سرویس کانتنت مارکتینگ میهن سئو ، خدمت جدیدی است برای کسب و کارهایی که قصد دارند مشاهده »

خرید اکانت WooRank

این یکی دیگر از ابزار آنلاین رایگان برای چک کردن تنظیمات سایت های مختلف سایت وورنگ (WooRank) است. خرید اکانت مشاهده »