خدمات بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوایی یا سرویس کانتنت مارکتینگ میهن سئو ، خدمت جدیدی است برای کسب و کارهایی که قصد دارند با تبلیغات محتوایی هدفمند ، کاربرانی که دنبال خدماتشان هستند را پیدا کنند.

معرفی خدمات بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی یعنی پیدا کردن مشتری های دست به نقد با استفاده از تولید محتوای تبلیغاتی سئو شده ؛ بازاریابی محتوایی که یکی از برترین متد های بازاریابی اینترنتی است.

خدمات کانتنت مارکتینگ حرفه ای

خدمات کانتنت مارکتینگ از چندین لحاظ شبیه خرید رپورتاژ است. با استفاده از خدمات بازاریابی محتوا ، می توانید با استفاده از محتوایی که در سایت های قوی و قدرتمند میزبانی می شود ، تعداد افراد زیادی را به سمت سایت خود بفرستید.

فرق بازاریابی محتوایی و رپورتاژ آگهی چیست؟

هر دوی این موارد را می توان زیر مجموعه بازاریابی اینترنتی قرار داد. همینطور می توان گفت رپرتاژ آگهی نوعی کانتنت مارکتینگ است. فرق اصلی این دو مورد در هدف نوشتن آنها است.

بازاریابی محتوا ، صرفاً هدف مارکتینگی دارد

در بازاریابی محتوا هدف ما بازاریابی است و محتوایی که نوشته شده ، به قصد رتبه گرفتن نوشته شده ؛ اما در نوشتن رپورتاژ هدف ما بهبود سئو سایت است و تولید محتوا در رپورتاژآگهی ، برای رتبه دادن به سایت دیگری انجام گرفته است.

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
افزایش اتوریتی سایت

افزایش اتوریتی سایت را با سریعترین نتیجه گیری بدست آورید افزایش دامین اتوریتی سایت اگر شما می خواهید برای دریافت مشاهده »

خرید اکانت الکسا

خرید اکانت حرفه ای agency سایت alexa سایت الکسا (alexa) یکی از سایت های معتبر ترین برای تجزیه و تحلیل مشاهده »

طراحی سایت

طراحی وب سایت امروزه داشتن یک وب سایت زیبا مطابق با اصول بهینه سازی سایت به همراه کد های استاندارد مشاهده »

خرید اکانت KWFinder

وب سایت KWFinder یکی از بهترین ابزار برای یادگیری کلمات کلیدی است. این یک رابط داخلی با ویژگی های قدرتمند مشاهده »