شش تکنیک برای لینک سازی ( لینک بیلدینگ )

شش تکنیک لینک بیلدینگ در سئو

۱- گرفتن لینک های یک طرفه جستجوی اصناف خاص در دایرکتوری های جستجو و ارسال وب سایت تان به آنها می باشد.دایرکتوری های جستجو برای صنایع خاص مانند دایرکتوری “سفر” طراحی شده است. امکان قرار گرفتن در لیست این دایرکتوری ها هم به صورت رایگان و هم پولی وجود دارد. تصمیم با شماست که میزان ارزش آن دایرکتوری را تشخیص داده و در صورت نیاز برای آن هزینه صرف نمایید.

۲-مقالات خود را به دایرکتوری های مقاله ارسال و ثبت نمایید.دایرکتوری های مقاله زیادی وجود دارد که شما می توانید مقالات خود را به آنها ارسال نموده و آنها نیز بک لینک به وب سایت شما ارائه می کنند. همانطور که قبلاً گفته بودیم، اگر به صورت دستی اقدام به ثبت مقالات در دایرکتوری ها نمایید و به نحوی به کلید ورودی دایرکتوری ها دست یافته اید – همچنین ترافیک وب سایت شما از جهت دایرکتوری ها به آن هدایت شده و در نهایت از آنها لینک دریافت خواهید کرد.در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید که اگر مطالب شما از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، افراد مرتباً کلیک کرده و بک لینک به شما می زنند. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت ارسال مقالات به دایرکتوری ها، بسیاری از صاحبان وب سایت ها که در دایرکتوری به دنبال مطالب و محتوای با کیفیت می گردند، با مشاهده مقالات شما از آنها در وب سایت خود استفاده کرده و در resource box (کادر منابع) بک لینک به وب سایت شما ایجاد خواهند کرد.

بنابراین به مرور زمان به راحتی می توانید تعداد زیادی وب سایت که از مطالب مقالات شما در وب سایت خود استفاده می کنند، بک لینک دریافت نمایید. این همان قدرت بازاریابی مقاله است.

۳- از ویدئو ها استفاده نمایید. تصاویر ویدئویی راه بسیار مناسبی برای دریافت لینک های یک طرفه می باشد. یک فیلم جالب به سرعت در سراسر اینترنت پخش می شود. بسیاری از صاحبان وب سایت اغلب برای بهبود ظاهر وب سایت و اضافه شدن محتوا درآن اقدام به ایجاد تصاویر ویدئویی و جا سازی آن در وب سایت خود می کنند.

۴- وب سایت خود را به دایرکتوری های آنلاین موتورهای جستجو مانند yahoo! و Dmoz.org ثبت نمایید. هنگامی که در این وب سایت ها لینک داشته باشید، اعتبار و ارزش وب سایت شما به طور خودکار افزایش خواهد یافت.

۵- اگر دارای وب سایت با طراحی و محتوای مناسبی هستید، مطمئن باشید که صاحبان دیگر وب سایت ها که دارای هدف مشابهی با شما هستند، از شما درخواست کرده تا از محتوای وب سایت تان استفاده کنندو شما می توانید با آنها تعامل داشته و شما هم از آنها بخواهید که لینک وب سایت شما را در سایت شان قرار دهند. با این حال دلیل آنکه به این روش نباید همیشه تکیه کنید این است که اکثر اوقات آنها پاسخی برای لینک متقابل ندارند.

این روش می تواند استراتژی خوبی باشد اما متاسفانه ماهیت انسان این است که اکثر اوقات وعده های خود را به فراموشی می سپارد! بنابراین فقط در این مورد باید مراقب باشید.

۶- کتاب های الکترونیک و گزارش های کوتاه تهیه نمایید. هنگام ایجاد کتاب الکترونیک و یا گزارشات کوتاه، روشی رایگان در اینترنت برای وب سایت شما باز خواهد شد. اگر e-book ها دارای اطلاعاتی با کیفیت بالا (به عنوان مثال: نکات و راهنما های سریع در هر موردی) باشد، مطمئناً تعداد زیادی لینک های یک طرفه در طول زمان جذب خواهید کرد. همچنین فرصت مناسبی در ارسال گزارشات کوتاه و مفید که احتمالاً به صورت ویروسی بین افراد پخش می شود، بدست آورید – بین مخاطبین، آشنایان و دوستان ارسال خواهد شد. برای رسیدن به این اهداف باید لینک آدرس وب سایت خود را در صفحات e-book و یا داخل متون گزارشات تان جاسازی نمایید.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
تکنیک های دریافت بک لینک

آموزش تکنیک دریافت بک لینک : لینک را متنوع کنید. مثال : http://www.site.com – http://sitename.com – http://sitename.com/index.php متنی که قرار مشاهده »

قبل از تبادل لینک این مطلب را بخوانید

سیستم تبادل لینک جدید مورد تایید گوگل سیستمی می باشد که در آن نمایش لینک به سایت های دیگربرای کاربران مشاهده »

بهترين تكنيكهاي ساخت لينك‌هاي داخلي

دراين پست قصد داريم راجع به يك مسئله مهم صحبت كنيم و آن چگونگي انجام بهتر سئو با استفاده از مشاهده »

افزایش ترافیک توسط (inbound link)

برای بهینه کردن سایت خود برای موتورهای جستجوگر زمان لازم برای تفکر استراتژی لینکهای وارده به سایتتان به تفکر از مشاهده »

دسته بندی ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.