مهم ترین نکات سئو برای امسال

هر چه مطالب شما پر بازدید تر ، پر محتوا تر و غنی تر باشند تمام موتور های جستجو اعتبار بسیار بالایی را به سایت شما خواهند داد . پس مطالب را هیچ وقت فراموش نکنید ، سعی کنید مطالبی کاربر پسند و مفید در سایت خود قرار دهید تا در موتور های جستجو پادشاهی کنید .

مطالب هنوز در سئو پادشاهی می کنند

همیشه مطالب اولویت بالایی در سئو و همچنین موتور های جستجو داشتند ولی از اواخر سال ۲۰۱۱ تغییرات بسیار بزرگی در الگورتیم های موتور های جستجو مخصوصا گوگل قرار گرفت که میزان ارزش محتویات سایت ها را مورد بررسی قرار می داد
اشتراک گذاری مطالبت سایت :

از این ابزار بسیار مفید و کاربردی هیچ وقت دور نشوید ، ابزار های رایگان اشتراک گذاری امتیاز بسیار بالایی در سئو و معرفی بهتر سایت شما به موتورهای جستجو و کاربران دارند .

داشتن عکس و فیلم های متفاوت

وقتی که روبوت های موتور های جستجو به سایت شما می آیند این را بررسی می کنند که شما چه قدر از محتویات سایت را خودتان ایجاد و تولید کرده اید ، هرچه میزان این کار بالاتر باشد ارزش سایت شما بالاتر خواهد رفت . سعی کنید عکس های اصلی ، فیلم ها را و … در سایت شما متفاوت از بقیه سایت ها باشد .
محتویات سایت خود را توسط گوشی های موبایل بررسی کنید

امروزه مخصوصا در کشور ایران ، رشد بی سابقه ای گوشی های موبایل و کاربران را مشاهده می کنیم ، طبق آماری که توسط خود موتور های جستجو می باشد حدود ۱ درصد از بازدید کنندگان سایت ها از طریق گوشی های همراه می باشد . همیشه سعی کنید توسط به روز بودن و بررسی سایت خود از طریق گوشی های همراه این درصد از بازدید کنندگان را راضی نگهدارید . یک قدم جلو تر از تکنولوژی بودن برای شما مفید است .

نکته آخر : تا می توانید سایت و مطالب سایت خود را آنالیز کنید و توسط ابزار های رایگان سئو که بسیار هم زیاد شده است از این طریق سایت استاندارد و مفیدی را ارائه دهید . هیچ وقت برای گوگل و رنک بالا سایت نزنید ، همیشه برای رضایت کاربران باید باشد .

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار جدیدی در بازاریابی آنلاین امروز ، شبکه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشاهده »

رتبه بندی الکسا Alexa Rank چیست؟

رتبه بندی الکسا محبوبیت یک سایت را زا نظر تعداد و روند مراجعه بازدید کننده نشان می دهد. از دیدگاه مشاهده »

چک لیست سئو

یکی از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما با موفقیت آماده جستجوگرها چک لیست سئو سایت و اطمینان مشاهده »

دسته بندی ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.