سه خبر خوب برای مشتریان میهن سئو !!!

تیم بهینه سازی میهن سئو مفتخر است به مناسبت تولد یک سالگی میهن سئو اخرین تغییرات سیاستی و فنی خود را به اطلاع مشتریان گرامی برساند.

این تغییرات به شرح زیر است:

۱٫ بهینه سازی رایگان !
میهن سئو با هدف افزایش درآمد و رضایت مشتریان تصمیم گرفته از این پس بخش فروشگاه سایت های غیر تجاری (همانند سایت های تفریحی، دانلود و …) را به رایگان و صرفا با دریافت هزینه پایه ی خدمات میهن سئو (۵۰,۰۰۰ تومان) بهینه سازی کند. بهینه سازی صورت گرفته برای بخش فروشگاه مشابه پکیج سفارش داده شده برای سایت اصلی خواهد بود. در ادامه پس از آشنایی با سیاست های مالی جدید میهن سئو این موضوع را بهتر درک خواهید کرد.

۲٫ سیاست های مالی جدید میهن سئو
در راستای آزادی انتخاب مشتری و شفافیت هرچه بیشتر فعالیت های میهن سئو در سفارش های آتی هزینه ها مطابق لیست زیر محاسبه خواهند شد. بدیهی است در سیاست های مالی جدید میهن سئو شاهد کاهش هزینه نهایی نسبت به گذشته خواهیم بود.
۱٫هزینه پایه خدمات میهن سئو: ۵۰,۰۰۰ تومان
۲٫بهینه سازی کدهای قالب: ۵۰,۰۰۰ تومان (در این آپشن، ابتدا کدهای سایت مطابق استاندارد های جهانی ولید شده و سپس بر اساس معیار های سئو، بهینه سازی می شوند(
۳٫بهینه سازی تنظیمات : ۴۰,۰۰۰ تومان
۴٫افزایش سرعت سایت: ۴۰,۰۰۰ تومان (کاهش فشار به سرور + افزایش سرعت سایت(
۵٫پشتیبانی سطح یک: ۴۰,۰۰۰ تومان (این آپشن برای پاسخ گویی به سوالات و درخواست های سطح پایین مشتریان مبنی بر ایجاد تغییرات جزئی در تنظیمات یا کدهای سایت می باشد
۶٫پشتیبانی سطح دو: ۸۰,۰۰۰ تومان (خدمات ارائه شده در این آپشن همانند پشتیبانی سطح یک می باشد با این تفاوت که به درخواست هایی همچون ایجاد تغییرات کلی در قالب نیز رسیدگی می شود. همچنین در صورت تغییر قالب سایت، آپشن ۲ به رایگان و آپشن ۴ با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می شود(

هزینه کلی به روش زیر محاسبه خواهد شد:
هزینه پایه خدمات میهن سئو + هزینه آپشن های انتخابی

نکات:
۱٫ خدماتی که در بالا لیست نشده اند نیاز به بررسی داشته و پس از بررسی، قیمت گذاری خواهند شد.
۲٫ آپشن ۳ مختص سایت های وردپرسی می باشد.
۳٫ آپشن های ۵ و ۶ را می توان بدون پرداخت هزینه ی پایه خدمات میهن سئو خریداری کرد

۴٫خدمات پایه میهن سئو شامل(یک ماه بک لینک ، مشاوره در زمینه ساخت محتوا، ۵۰۰ مگابایت هاست رایگان ، اموزش ارسال پست صحیح)

۳٫ ایجاد محتوای اختصاصی
محبوب ترین موتور جستجو یعنی گوگل در الگوریتم های جدید خود تدابیری اندیشیده که موجب شناسایی محتوای تکراری و نهایتا عدم رتبه دهی به آنها می شود. میهن سئو هم اکنون امادگی ارائه سیستمی را دارد که بصورت خودکار و مخفی، محتوای تکراری را به محتوای تازه و اختصاصی مبدل می کند. با توجه به نتایج زیان بار افراط در استفاده از این سیستم، میهن سئو تصمیم دارد این سرویس را بصورت محدود و گزینشی ارائه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
سئو تکنیکال (سئو فنی) چیست؟

سئو تکنیکال سایت ، مجموعه ای از اقدامات تکنیکال مورد استفاده توسط کارشناسان جستجوگرها برای بهینه سازی یک وب سایت مشاهده »

سئو داخلی چیست؟ آموزش سئو داخلی

سئو داخلی ، همچنین به عنوان شناخته شده در صفحه جستجوگرها ، یک سری از فعالیت های است که افزایش مشاهده »

کاهش رتبه الکسا

قبل از اینکه ما به شما بگویم در مورد روش های کاهش رتبه الکسا لازم است برای تعیین امتیاز از مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.