ترافیک یوتیوب

یوتیوب یکی از محبوب ترین سایت ها است و علاوه بر همه سرگرم کننده وجود دارد ، یوتیوب ارائه می دهد فرصت های زیادی برای ارتقاء و گرفتن ترافیک به سایت شما. به طور مشابه به Facebook و توییتر به منظور استفاده از YouTube با موفقیت برای ارتقاء و ترافیک شما نیاز به دانستن قوانین برای این است. در اینجا برخی از راهنمایی چگونه به ترویج خود, سایت شما, و محصولات خود را و چگونه می توانید ترافیک رایگان از یوتیوب:

1 ارسال فیلم های ویروسی
میلیون ها فیلم در یوتیوب وجود دارد. اگر شما ارسال یک ویدیو هیچ کس علاقه مند است, این فیلم خسته شده اید خواهد رفت, به عنوان میلیون ها فیلم دیگر. سرنخ برای گرفتن ترافیک از یوتیوب ارسال فیلم های مفید و یا حتی بهتر-فیلم های ویروسی است. فیلم های ویروسی نه تنها فیلم های مفید, اما آنها نیز تمایل به درخواست تجدید نظر به گروه های زیادی از مردم. اگر ویدئو های خود را موفق به دریافت ویروسی مردم ترویج خواهد آن را برای شما و تنها چیزی که برای شما باقی مانده است به درو مزایای.

2 ایجاد یک پروفایل جالب
به طور مشابه به Facebook, توییتر, و یا هر سایت شبکه های اجتماعی دیگر, مشخصات جالب است که باید. اگر افرادی مانند فیلم های خود را, آنها مشخصات خود را چک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما. هنگامی که آنها را ببینید که مشخصات خود را خسته کننده است, آنها نمی خواهند بیشتر با شما زحمت. شما می توانید مشخصات خود را کمی غیر رسمی اما نباید آن را به عنوان اگر آن مشخصات یک دیوانه نوجوان – شما با استفاده از یوتیوب برای کسب و کار ،
3 شامل آرم و وب سایت خود را در این ویدئو
لوگوی شما و آدرس وب سایت شما سلاح های اصلی نام تجاری شما هستند. به همین دلیل است که شما باید آنها را در این ویدئو شامل. شما می توانید آنها را در ابتدای ویدیو یا در پایان قرار دهید. بهتر است برای خود لوگو و URL در طول کل فیلم به دلیل این راه به شما خواهد شد به دست آوردن مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض اما اگر شما نمی توانید آن را انجام دهید (برای مثال به دلیل هنری ملاحظات) آغاز و پایان این ویدئو کفایت خواهد کرد.
4 ارسال فیلم های با کیفیت
همانطور که قبلا ذکر شد ، کمبود فیلم ها در یوتیوب وجود ندارد. متاسفانه ، این بدان معنی است که کمبود فیلم ها با کیفیت پایین وجود ندارد. این فیلم ها نه مورد علاقه بینندگان بنابراین اگر شما می خواهید بینندگان برای تماشای فیلم های خود را, مطمئن شوید که فیلم های خود را ندارد و پیش فرض صدا و/یا تاری تصاویر. یوتیوب هیئت مدیره برای فیلمبرداران حرفه ای نیست ، بنابراین شما می توانید فیلم های آماتور را ارسال کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که کیفیت آنها مناسب است.
5 ترویج فیلم های خود را
اگر فیلم های خود را دریافت ویروسی, شما خوش شانس هستند اما شما نمی توانید در این تعداد. به منظور دریافت ترافیک یوتیوب, فیلم های خود را نیاز به بینندگان. شما نمی توانید تنها در این واقعیت است که بینندگان فیلم های خود را پیدا کنید تکیه می کنند-شما نیاز به ترویج آنها. حتی فیلم های ویروسی از ارتقاء توسط شما بهره مند شوند.
6 فیلم های خود را جستجو کنید
یکی از راه های بینندگان پیدا کردن فیلم های خود را از طریق جستجو – محلی در یوتیوب و در موتورهای جستجو است. به همین دلیل است که شما نیاز به ایجاد فیلم های خود را جستجو پسند. برای این کار ، شامل کلمات کلیدی اصلی خود را در عنوان و در توصیف. همچنین ، توجه ویژه ای به برچسب ها. لیست کلمات کلیدی به عنوان بسیاری به عنوان مربوطه در برچسب ها ، اما مراقب باشید که شما اسپم می کنید.

7 ارسال در سری
فیلم مستقل می تواند تبدیل به یک ضربه اما بهتر است اگر شما ایجاد مجموعه ای از فیلم ها و ارسال آنها را یک بار در روز / هفته. به این ترتیب بینندگان می دانید که وجود خواهد داشت بیشتر و آنها را به آینده برای بررسی. حتی اگر شما سری ایجاد کنید, حداقل سعی کنید برای ارسال فیلم به طور منظم-این ایجاد وفاداری مخاطبان.
8 ارسال پاسخ های ویدئویی
پاسخ های ویدئویی یکی از چیزهایی که منحصر به فرد در مورد یوتیوب هستند و شما باید استفاده کامل از آن را. تو رفتگی در دیوار خود را جستجو کنید ، محبوب ترین فیلم ها را در طاقچه خود انتخاب کنید و پاسخ های ویدئویی را به آنها ارسال کنید. فقط مراقب باشید که پاسخ شما ارسال شده است مربوط به این ویدئو شما در حال پاسخ به و پاسخ های ویدئویی خود را آشکار خود ارتقاء را ندارد.
9 زمان مناسب برای ارسال فیلم های خود را انتخاب کنید
در یوتیوب, زمان بندی بسیار مهم است زیرا قله در ترافیک و زمان وجود دارد که بسیاری از بینندگان وجود ندارد. روزهای هفته (به خصوص روزهای چهارشنبه و بالاتر از همه-پنج شنبه ها) صبح یا اوایل بعد از ظهر زمان ایالات متحده بهترین زمان برای ارسال یک ویدیو منافع عمومی است. به منظور ویدئو های خود را آپلود شده در زمان نخست ، شما نیاز به برنامه ریزی کمی. در نظر داشته باشید که برای فیلم های بزرگ و / یا اتصال به اینترنت آهسته آپلود می تواند شما را یک ساعت طول بکشد ، بنابراین شروع زود هنگام.

10 فیلم های خود را کوتاه نگه دارید
یوتیوب محدودیت در طول فیلم آن را منتشر تحمیل نمی کند اما فیلم به طور کلی طولانی خسته کننده هستند. 3 تا 5 دقیقه بهترین مدت زمان برای یک ویدیو است اما اگر مورد نیاز شما می توانید از 1 تا 6 دقیقه بروید. هنگامی که یک ویدیو طولانی تر از 6 یا 7 دقیقه است ، این خسته کننده می شود و بسیاری از مردم آن را به پایان تماشا (که در آن آرم وll خود را یافت می شود). 3 به 5 دقیقه به اندازه کافی برای ذخیره کردن ایده های خود را است, به برخی از جزئیات و بینندگان به بازدید از سایت خود را برای اطلاعات بیشتر.
11 اظهار نظر در مورد فیلم های دیگر افراد و شامل یک لینک به سایت خود را در نظر خود را
علاوه بر پاسخ های ویدئویی ، شما همچنین می توانید نظرات ساده خوب استفاده کنید. دوباره, جستجو برای فیلم ها محبوب در طاقچه خود را و اظهار نظر در آنها. اگر نظرات شما توسط بینندگان دوست, آنها مشخصات خود را چک کنید و احتمالا تماشای فیلم های خود را.

یوتیوب یک منبع ارزشمند برای رانندگی ترافیک به سایت شما و ترویج آن است. رقابت ممکن است شدید وجود دارد, اما همیشه جایی برای یک زن و شوهر از فیلم های خوب وجود دارد. پر کردن این اتاق قبل از رقبای خود را انجام دهید!

Source : http://www.webconfs.com

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
کاهش رتبه الکسا

قبل از اینکه ما به شما بگویم در مورد روش های کاهش رتبه الکسا لازم است برای تعیین امتیاز از مشاهده »

بک لینک pbn

بک لینک pbn چیست؟ شاید برای بسیاری از شما سوال این است که بک لینک PBN چیست و چرا مهم مشاهده »

چک لیست سئو

یکی از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما با موفقیت آماده جستجوگرها چک لیست سئو سایت و اطمینان مشاهده »

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار جدیدی در بازاریابی آنلاین امروز ، شبکه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.