وبلاگ برای تاکتیک های ترافیک

استفاده از نرم افزار مناسب

انتخاب نرم افزار مناسب برای وبلاگ نویسی می تواند راه فراوان در معتبر شما زاویه بخشی از جمعیت. نرم افزار وبلاگ سفارشی خواهد بود واقعی مفید, کاربران تماس می توانید آن را خود وفق دهند.

میزبانی وبلاگ

همیشه وبلاگ خود را در دامنه خود میزبانی کنید. اگر شما جای وبلاگ خود را در دامنه علاوه بر, ممکن است قادر به جذابیت توجه در دسترس, اعتماد به نفس بدن, و ارزیابی پیش در نتایج به دنبال. بنابراین نرم افزار یک وسعت تغییر انحراف بهتر در هر زمان می تواند باشد.

برچسب عنوان

هر زمان که شما یک برچسب وجه تسمیه, انجام مطیع آن است که مطابق با این موضوع پاسخگو, و فقط یک تصادفی نیست. شما یک وجه تسمیه به جذابیت بازدید کنندگان خود را, بنابراین اطمینان حاصل شود که آن کوتاه است, و روح.

بازاریابی مقاله

با وجود که وسعت کسب و کار کالا برای وبلاگ خود شما جرأت به قبول, فراوان انجمن در دسترس برای آن موضوع وجود دارد, که شما قبول به طور فعال در شرکت. کاملا چند جوامع آنلاین که در آن شما می توانید ستون نامه یا اعتراف نزاع برای دسترسی به دید خود را و جذابیت وابستگی زیادی از مردم به وب سایت شما وجود دارد.

برچسب زدن

برچسب زدن واقعی مهم است. شما می توانید انتصاب Technorati برای این منظور. اگر شما قبول تگ های فراوان در صفحه خود ، دوباره آن را در نتایج به دنبال ظاهر خواهد شد.

تکنورا

تست Technorati بسیار مهم است. شما قبول به آشنا Technorati هر زمان که شما قبول ساخته animadversion در یک وبلاگ. برای این منظور شما شارژ خواهد شد به پینگ Technorati, و یا دیگری شما ممکن است عملکرد مشاوره Ping-o-matic که به طور خودکار هشدار Technorati هر زمان که یک animadversion است آشنایی با شما.

افزایش دید وبلاگ

برای دسترسی به دید شما و وبلاگ شما ، روشن شده است که اظهار نظر در وبلاگ افزوده شده به شدت مهم است. اما یک امر اولیه این است که شما را به animadversion قبول در پاسخگو که شما کافی با. شما شارژ به دنبال فراتر از یک وبلاگ قادر که در آن animadversion خود را قدردانی خواهد شد.

تکواندو در Technorati:

وبلاگ نویسان به animadversion در چرا تعداد کمی از ظرفیت مورد علاقه داغ عادت کرده اند. این را می توان در محبت Technorati پذیرفته شده به عنوان تکواندو انجام.

نرخ و صفوف

Technorati می توانید مقدار و رتبه هر وبلاگ, بر اساس لینک به وبلاگ. به این معنا که, وبلاگ خود را به یک baronial کالج اگر وبلاگ ها اضافه لینک به وبلاگ خود را دریافت کنید.

وبلاگ اظهار نظر

اظهار نظر در وبلاگ اضافه شده است و همچنین مهم تبدیل شده است چرا که دیگران دوباره animadversion در وبلاگ خود. وبلاگ خشک می شود و addled اگر هیچ نظری در آن وجود دارد.

موضوعات وبلاگ خود را انتخاب کنید

افرادی که artlessly همراه در ظاهر پس از آن توانایی فراوان در آنچه در آن است همه چیز در مورد وجود دارد. در صورتی که برخی از اخبار فراوان در مورد چیزی همراه با صنعت شما وجود دارد, آن لزوما گدا نیست که شما باید به سایه بان آن پرش, و یا حتی اذعان آن. بله, که مشاوره برای دسترسی به محبوبیت خود را, و دولت چیزی است که به طور مداوم خوب. اما اگر شما احساس نمی اتهام برای انجام آن ، artlessly آن را ترک!

ارتباط هوشمند

اگر شما همه چیز را در وبلاگ خود پیوند, دوباره این کار را به شیوه ای قادر. هنوز سالگرد و هر امر که شما مایل به پیوند نیست, اما پیشبرد یک نقطه مقابل انجام در میان باند موضوعات مهم. هر دو زیر ارتباط, به عنوان جسم توانا به عنوان بیش از ارتباط, خوب نیست. بنابراین کنوانسیون و مهارت باید به تنهایی سازگار اگر امور بنابراین حکم.

دعوت همکاران

شما ممکن است جذابیت بودن تحسین بر اساس چیزی به وبلاگ خود. این ممکن است چیزی است که او متخصص در, اما کاملا صیقل به وبلاگ خود اضافه خواهد شد. با انجام این کار ، افراد آشنا می شوند که وابستگی شما را با افراد تحسین شده قبول می کنند و به طور مداوم وبلاگ شما بازدید های اضافه شده را دریافت می کند. همچنین, بودن تحسین چاپلوسی در خاتم شما او را جای احساس خواهد شد.

تعامل

وبلاگ خود را تعاملی. خلاصه متنی صرف banausic می شود پس از آن یک نقطه از زمان. بنابراین استفاده از گرافیک ، تصاویر و آرشیو برای به انجام رساندن ambrosial وبلاگ به خوانندگان.

ارائه پاسخ!

هر چه سوله شما توانایی در, به طور مداوم وجود دارد برخی از سوالات که اذعان زغال چوب مبهم. بنابراین شما می توانید در آن مسائل مهم تمرکز و جای اذعان دقیق برای کسانی که سوالات.

بازدیدکنندگان ردیابی

نرم افزار که پیش بازدید کنندگان می توانند مناطق بسیاری از آباد توسط بازدید کنندگان سنجش, آنهایی که به سختی هر بازدید, و غیره. بنابراین این توصیه های اساسی می تواند برای پیشرفت وبلاگ شما سازگار باشد. فیدبرنر واقعی برای هدف rss قابل قبول است.

جاذبه

آنلاین, به عنوان قادر جسمی به عنوان آفلاین, جذابیت به طور مداوم به ارزش. بیان ارائه چیزی در یک وبلاگ حاد مهم است, به عنوان مردم اذعان صداقت, رحم و شفقت, میل و عواطف اضافه مرتبط با آن.

آرشیو مناسب

اتهام مناسب سالن به حفظ شود. مرتب سازی آنها را از تاریخ عاقلانه و یا موضوع عاقلانه به طور مداوم کمک می کند. به طور کلی ، athenaeum قبول می کند که هر کالایی را که در هر زمان در وبلاگ آشنا شده است پوشش دهد ، اما از نقطه نظر حساب ، شما فقط می توانید ظرفیت متقابل را در یک پست وبلاگ پیوند دهید.

نشانی وب وبلاگ

LL ها نیز مهم هستند زیرا خوانندگان ظاهر آنچه که در آن صفحه قرار دارد را به خوانندگان می دهد. بهترین آدرس باید کوتاه است ، اما پذیرش مشاوره فراوان apropos مطلوب که صفحه وب.

به اشتراک گذاری اطلاعات

سابقه در دسترس در اینترنت به طور مداوم خوش آمدید. مشاوره دولت مخفی در اینترنت به طور مداوم توصیه یک استراتژی کسب و کار قابل قبول است.

نرو دریا

اگر شما بیش از حد بازار تمام پست های وبلاگ خود را, لغو احساسات غالب خواهد شد. بنابراین هشدار در این جبهه باشد.

لینک طعمه

سرمایه گذاری در linkbait ، اگر شما آن را قبول کردم. وب سایت شما نیاز به ارائه فراوان واقعی اگر از آن بازدید صفحه پیش زمینه ق, حفاری و یا هر مکان اضافه شده که در آن یک نسیم متصل از بازدید کنندگان متعاقب آن خواهد شد.

سبک نوشتن

خوانندگان خود را به تنهایی سبک خود را از دستخط و تمرکز خود را بر روی افراد عملکرد. اگر شما به طور مداوم انطباق که سبک, شما آن بخش از افرادی که در انتظار شما برای که پاسخگو و یا سبک سقط.

ابزار نام تجاری

ساخت بازیگران واقعی مهم است. قابل قبول بازیگران است که مردم احساس غرور advertence خود را با چنین بازیگران قبول ساخته شود.

ارسال مقاله وبلاگ

وبلاگ تسلیم به دایرکتوری وبلاگ واقعی مهم است. BlogCatalog.com, blogarma.com و bloggernity.com برخی از دایرکتوری ها تحسین وبلاگ.

خوراک یاهو

شما قبول به actualize تقویت در یاهو! این مزیت در زیر “یاهو من!”تب.

لغات گوگل

گوگل Adwords گران است ، اما دستگاه کسب و کار فراوان با این وجود. مزیت معامله نیز با آنها در دسترس است.

نام وبلاگ

اگر شما می توانید, خرید یک نام وسعت برای وبلاگ, که در مورد هزینه 1 10 سالانه. شما حتی نمی خواهد قبول به کاراپاس از پول برای میزبانی.

فرکانس پست های وبلاگ

به طور منظم وبلاگ خود را اصلاح کنید.

امضا

آن را به یک اعتیاد به استفاده از امضا. قرار دادن یک لینک از وبلاگ خود را در امضای خود را, و استفاده از آن در حالی که ارسال ایمیل, اعلام در انجمن, و غیره.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
افزایش ترافیک توسط (inbound link)

برای بهینه کردن سایت خود برای موتورهای جستجوگر زمان لازم برای تفکر استراتژی لینکهای وارده به سایتتان به تفکر از مشاهده »

چک لیست سئو

یکی از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما با موفقیت آماده جستجوگرها چک لیست سئو سایت و اطمینان مشاهده »

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار جدیدی در بازاریابی آنلاین امروز ، شبکه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشاهده »

رتبه بندی الکسا Alexa Rank چیست؟

رتبه بندی الکسا محبوبیت یک سایت را زا نظر تعداد و روند مراجعه بازدید کننده نشان می دهد. از دیدگاه مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.