چگونه در رتبه های ۱-۳ گوگل قرار بگیریم؟

همه ما می خواهیم که تو گوگل بیایم بالا! اونهم بین رتبه های ۱ تا ۳٫ برای اینکه شما بتونید تو گوگل رتبه خوبی کسب کنید، حتمآ باید به فکر جور کردن لینک از این ور اون ور بشید. بدست آوردن Backlink های قوی و با کیفیت مهمترین فاکتور در بهینه کردن رنکینگ شما برای واژه های کلیدی مورد نظرتان است. اما ایجاد این BL هاباید با احتیاط زیادی انجام بگیره تا از دید گوگل مصنوعی جلوه نکنه و سایت شما به اصطلاح Penalized نشه. برای این منظور رعایت کردن چند نکته، حیاتی به نظر میرسه:

Site-wide links به لینکهایی گفته میشه که از تمامی صفحات یک وبسایت به وبسایت شما ایجاد میشه. سعی کنید از خرید چنین لینکهایی دوری کنید و در عوض از صفحات مجزا و منفرد لینک بخرید. لینکهای SW براحتی می توانند توسط گوگل فیلتر شوند.

فقط به دنبال لینکهای با PR بالا نباشین. پروسه ایجاد و خرید لینکتون رو از PR های ۰ و ۱ شروع کنین و در طی هفته های بعدی به آرامی به سراغ PR های بالاتر بروید.

سعه نکنین که در یک بازه زمانی کوتاه کلی لینک بخرید. سرعت خرید لینک به سایتتون رو کنترل کنید و اون رو در طول زمان تقسیم کنین.

Outbound Links به لینکهایی گفته می شود که از داخل یک صفحه به دومین های دیگری برقرار می شود. سعی کنین از صفحاتی اقدام به خرید لینک بکنید که تعداد OL های آن محدود باشد. همچنین در صفحات خود که به سایتهای دیگر لینک میذارید، تعداد این لینکها رو کنترل کنین.

بهترین لینکها برای خرید آنهایی هستند که از داخل صفحاتی باشند که موضوع آنها با موضوع سایت یا صفحه شما مرتبط باشد. با این وجود لینکهای با کیفیت از صفحاتی که حتی با موضوع سایت شما ارتباط نزدیکی ندارند، نیز در رنکینگ شما موثر خواهد بود. حتی اگر سایتی رو دیدید که زبان آن با زبان سایت شما یکی نیست ولی سایت معروف و معتبری است، خرید لینک از داخل صفحات آن سایت می تواند رتبه شما را تو گوگل افزایش دهد.

سعی کنین که لینکهایی که می خرید، طبیعی جلوه کنن. از کلمات و جملات مختلف در متن لینک خود استفاده کنین و همه لینکها رو به صفحه اصلی وبسایت خود ایجاد نکنین بلکه برای صفحات داخلی سایت خود لینک بخرین.

از تبادل لینک دوری کنین!

وکلام آخر اینکه رتبه و رنکینگ شما بستگی به میزان تلاش و مهارتهای شما دارد نه Page Rank سایت شما!

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
چک لیست سئو

یکی از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما با موفقیت آماده جستجوگرها چک لیست سئو سایت و اطمینان مشاهده »

سئو تکنیکال (سئو فنی) چیست؟

سئو تکنیکال سایت ، مجموعه ای از اقدامات تکنیکال مورد استفاده توسط کارشناسان جستجوگرها برای بهینه سازی یک وب سایت مشاهده »

رتبه بندی الکسا Alexa Rank چیست؟

رتبه بندی الکسا محبوبیت یک سایت را زا نظر تعداد و روند مراجعه بازدید کننده نشان می دهد. از دیدگاه مشاهده »

قبل از تبادل لینک این مطلب را بخوانید

سیستم تبادل لینک جدید مورد تایید گوگل سیستمی می باشد که در آن نمایش لینک به سایت های دیگربرای کاربران مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.