چگونگی کشف وب سایت آمارگیری رایگان جهت بررسی ترافیک وب سایت

اگر شما به دنبال یک وب سایت رایگان برای بررسی آمار ترافیک سایت خود را ، شما واقعا نیازی به رفتن بیش از حد و اشتباه. بسیاری از وب سایت که به شما ارائه این خدمات به صورت رایگان وجود دارد. اگر شما با اصول بهره برداری از چنین سایت های آمار ترافیک رایگان آشنا نیست, در اینجا یک توضیح مختصری از این است.

در ابتدا شما نیاز به ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری در این سایت) و همچنین به عنوان اطلاعات تماس و همچنین تمام اطلاعات و درخواست را پر کنید و در نهایت شما خواهد شد ارائه شده با یک کد است که به شما اجازه می دهد برای اتصال به فرد وب سایت و با استفاده از این برنامه اطلاعات لازم را می توان دوباره بازسازی شد.

اگر می خواهید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را مشخص کنید ، می توانید یک کد برای آن انتخاب کنید. در اغلب موارد ، شما می توانید یک نمودار خاص که در آن شما می توانید مشخص کنید که چگونه وب سایت خود را از نظر آماری آن را نمایش را ببینید. اگر شما نمی خواهید اطلاعات در مورد وب سایت خود را به صورت عمومی در دسترس (به عنوان مثال وب عاشق) شما می توانید با استفاده از کد انتخاب همه نامرئی آمار و فقط دیدن شما در تصاویر به صورت خودکار.

در اینجا ما به شما فقط چند خدمات رایگان برای آمار ترافیک وب سایت ارائه می دهیم

بیایید ابتدا با Google شروع کنیم یک سرویس به نام google analysis وجود دارد. این سرویس رایگان ارائه شده است. البته ، اگر شما یک مشتری و قبض خود را نیز پرداخت می شود! اگر شما بخشی از مشتری این سرویس رایگان برای شما خواهد بود در حالی که حساب خود را به دست آوردن 5 میلیون نمایش صفحه در ماه.

شمارنده آماری یکی دیگر از وب سایت خدمات ارائه می دهد که این سرویس به صورت رایگان اگر صفحه شما بارهای 1.5 میلیون بار در ماه است. اما قیمت ها پس از آن به مبلغ 9 9 در هر ماه برای ارائه 5 / 1 به 5 / 7 میلیون (صفحات) ، به ترتیب و $19 برای 5 / 7 به 15 میلیون بار ، و در نهایت 29dlar در هر ماه به بیش از 15 میلیون دانلود صفحه ارائه شده است.

همانگونه که از نام, ضد آماری رایگان نیز یک وب سایت برای خدمات آماری رایگان برای ترافیک وب سایت. همزمان, شما برای آن پرداخت, اما نه برای قیمت به دلار واقعی. این سرویس شامل یک لینک حمایت است که کد شما ایجاد شده بنابراین ایجاد تبلیغات برای آنها اجباری است اما تمایل به حمایت و به اشتراک گذاری اطلاعات خود در سایت بر روی صفحات وب خود توجه فرمایید.

آمار وب سایت ارائه می دهد طیف گسترده ای از نمودار آماری از ترافیک وب سایت است که شما می توانید از انتخاب در اندازه های مختلف رنگ ها و اشکال. همچنین لینک حمایت خود را به وب سایت خود را فراهم می کند و لینک دهنده ایجاد می کند. این وب سایت حاوی اطلاعات مفید. این سرویس همچنین منابع مناسب ، خدمات ، توصیه ها و اطلاعات مفید برای مدیران سایت.

شمارنده بازدیدکننده داشته است رایگان است که در واقع همان مقابله با توابع رایگان. این یک وب سایت بسیار ساده و سر راست ، و همچنین چند پروژه های آماری گرافیکی محدود را انتخاب کنید. فقط اطلاعات در مورد وب سایت خود را اضافه کنید و شما آماده برای شروع در حال حاضر. این وب سایت نیز رایگان است زیرا برنامه آمار وب سایت شامل یک لینک تبلیغاتی کوچک به سایت شما. اگر شما تصمیم به ایجاد یکی از این سایت های رایگان با استفاده از آمار ترافیک وب سایت, مطمئن شوید که کد خود را تغییر نکرده است (برای مثال به انصراف از حمایت) که ممکن است منجر به اختلالاتی در سرویس به روز رسانی آن است. هنگامی که با یک مشکل مواجه, وحشت نکنید.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
قبل از تبادل لینک این مطلب را بخوانید

سیستم تبادل لینک جدید مورد تایید گوگل سیستمی می باشد که در آن نمایش لینک به سایت های دیگربرای کاربران مشاهده »

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار جدیدی در بازاریابی آنلاین امروز ، شبکه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشاهده »

سئو داخلی چیست؟ آموزش سئو داخلی

سئو داخلی ، همچنین به عنوان شناخته شده در صفحه جستجوگرها ، یک سری از فعالیت های است که افزایش مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.