وردپرس یک انتخاب خوب برای سایت

اگر شما خود را کوچک تا متوسط اندازه کسب و کار و می خواهید یک وب سایت است که آسان برای مدیریت و به روز رسانی من به شدت توصیه به ساخت سایت خود را با استفاده از وردپرس. وردپرس شروع به عنوان یک ابزار وبلاگ نویسی, اما آن را به تکامل بسیار قدرتمند CMS (سیستم مدیریت محتوا) است که باعث می شود آن را آسان برای حفظ یک وب سایت است که به نظر نمی آید مانند یک وبلاگ در همه.

به عنوان ذکر شده قبلی من در ستون یک سیستم مدیریت محتوا است یک انتخاب خوب برای بسیاری از وب سایت کسب و کار به دلیل آن را طراحی شده برای ساده سازی محتوا تغییرات بدون نیاز به نرم افزار گران قیمت و یا HTML تخصص.

وردپرس است که نه تنها محبوب CMS — جایگزین مانند جوملا و دروپال به طور گسترده ای توسعه یافته با هزاران نفر از طرفداران — اما برای کسی که بی تجربه با نوشتن کد و یا در حال توسعه وب سایت, وردپرس آسان تر است برای یادگیری و استفاده کنید.

3 دلیل برای استفاده از وردپرس

● آسان (نسبتا) برای نصب و پشتیبانی.

وردپرس رایگان است و می تواند به سرعت در بسیاری از شرکت های میزبانی وب که از آن پشتیبانی می کنند نصب شود. این بر روی کامپیوتر طراح وب شما نصب نشده است — آن را بر روی سرور در میزبان وب شما نصب شده است. این به این معنی شما می توانید به روز رسانی از هر کامپیوتر متصل به اینترنت را.

برای روشن شدن, یک تمایز بین وجود دارد WordPress.com و کلمه
Press.org. زمانی که شما از طریق WordPress.com دانلود نرم افزار میزبانی و موفق را برای شما به طوری که آن را آسان تر به راه اندازی سایت خود را, اما شما نمی توانید یک تم سفارشی و یا پلاگین ها (کوچک برنامه های نرم افزاری است که گسترش قابلیت). این بسیار کمتر انعطاف پذیر. کلمه
Press.com در درجه اول توسط وبلاگ نویسان خصوصی استفاده می شود.

WordPress.org به شما می دهد کنترل بیشتری بر نگاه و قابلیت های سایت خود را ، پس از آن برای اکثر کسب و کار بهتر است.

با این حال ، شما نیاز به یک میزبان وب خوب دارید و نیاز به دانش فنی بیشتری برای راه اندازی دارد. این نسخه استفاده شده توسط طراحان وب که در وردپرس ساخت است.

از آنجا که آن را “منبع باز ،” هر توسعه دهندگان می توانند کد سفارشی و نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به محتوای قلب خود را. هزاران نفر از تم های رایگان و حق بیمه و پلاگین در دسترس هستند. چرا که بسیاری از طراحان وب سایت استفاده و سفارشی وردپرس, آن را دشوار است برای پیدا کردن کارشناسان و حمایت از انجمن های آنلاین اگر شما نیاز به کمک.

● آسان (نسبتا) به روز رسانی سایت بدون استخدام یک طراح.

اگر شما به انجام هر گونه ویرایش متن در تمام (برای مثال اگر شما با استفاده از کلمه) شما احتمالا پیدا کردن آن را آسان برای ایجاد صفحات جدید و ویرایش صفحات موجود اضافه کردن عکس و یا فیلم و غیره در وردپرس. ویرایشگر متن نسبتا بصری است و صدها آموزش ویدئویی آنلاین وجود دارد. دیگر نیازی به انتظار در یک طراح وب (و یا پرداخت یک) زمانی که می خواهید برای اضافه کردن یک عضو هیات به “درباره” صفحه خود را و یا به روز رسانی قیمت در “خدمات” صفحه خود را!

بهتر است ، شما می توانید به روز رسانی از هر نقطه را. مشتری فیل Warnken از Warnken خواص (Denice.com) استفاده از نرم افزار Adobe کمک برای به روز رسانی نسخه های قبلی از سایت خود را, اما او در حال حاضر ترجیح وردپرس. می گوید Warnken: “وردپرس را می توان از هر نقطه قابل دسترسی است و لازم نیست که بر روی کامپیوتر باشد. … این یک مزیت است زیرا من اغلب در سطح بین المللی سفر می کنم و اغلب مجبور به استفاده از یک کامپیوتر است که مال من نیست.”

و از آنجا که قابلیت وبلاگ نویسی به وردپرس ساخته شده است ، شما به راحتی می توانید یک وبلاگ را به سایت خود اضافه کنید هر زمان که شما می خواهم. این سخت تر برای اضافه کردن یک وبلاگ به یک سایت استاندارد از برای اضافه کردن یک به یک سایت در حال حاضر در وردپرس ساخته شده است.

● وردپرس موتور جستجو پسند است.

مت کاتز (رئیس هرزنامه وب در گوگل, مسئول ارائه بهترین, ترین نتایج جستجو بدون اسپم) می گوید وردپرس است ” ساخته شده برای انجام جستجوگرها خوبی.”وردپرس در بسیاری از قابلیت های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ایجاد می کند. و چه آن را به خوبی انجام نمی — و یا به اندازه کافی برای گرفتن سایت خود را رتبه بندی بالا! – می توان با اضافه کردن مربوط به جستجوگرها پلاگین بهبود یافته است.

واقعیت این است که وردپرس باعث می شود وبلاگ نویسی بسیار آسان نیز بخشی از درخواست تجدید نظر SEO آن است. موتورهای جستجو عاشق محتوای به طور منظم به روز, و هنگامی که شما ارسال و انتشار یک پست وبلاگ, کلمه
مطبوعات اجازه می دهد تا خزنده موتور جستجو می دانم که سایت شما به روز شده است.

به نظر من ، مهارت جستجوگرها وردپرس باعث می شود که برای یک ویرایشگر وب ارزشمند باشد ، صرف نظر از اینکه آیا هر یک از مزایای دیگر آن برای شما مهم است.

وردپرس ابزار طراحی سایت های مورد علاقه من است و تبدیل به یک تکیه گاه اصلی کسب و کار من. من آن را دوست دارم چون آن را انعطاف پذیر, سازگار و معمولا سریع به راه اندازی. اگر چه برخی از برنامه نویسی سفارشی است که اغلب مورد نیاز, آن را کمتر از اگر من استفاده از نرم افزار ویرایش سنتی. این بدان معناست که من می توانم زمان و تلاش نوشتن مطالب بیشتر صرف, افزایش سرعت جستجوگرها و به کارگیری تخصص من را به سایت بهترین ابزار ممکن بازاریابی آنلاین.

به این ترتیب داشتن یک متخصص طراحی و راه اندازی وب سایت در وردپرس و سپس انتقال کنترل به مشتری — به نظر می رسد به کار خوب نه تنها برای من بلکه برای تعدادی از شرکت های طراحی وب.

و آن را بسیار توسط صاحبان کسب و کار که با بدون هیچ زحمتی و هزینه به روز رسانی وب سایت در گذشته نا امید شده است قدردانی.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
افزایش امنیت سایت

استراتژی برای بهبود امنیت سایت چیست؟ امنیت وب سایت از مهمترین مواردی است که در طراحی سایت باید در نظر مشاهده »

وبلاگ برای تاکتیک های ترافیک

استفاده از نرم افزار مناسب انتخاب نرم افزار مناسب برای وبلاگ نویسی می تواند راه فراوان در معتبر شما زاویه مشاهده »

۱۰ اشتباه در طراحی سایت

عدم رعایت استانداردهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو: مهمترین هدف یک وب سایت این است که محصولات و یا مشاهده »

سئو داخلی چیست؟ آموزش سئو داخلی

سئو داخلی ، همچنین به عنوان شناخته شده در صفحه جستجوگرها ، یک سری از فعالیت های است که افزایش مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.