بازاریابی رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی محتویاتی هستند که از طریق ارتباطات شبکه اجتماعی تولید می شوند. مدل انتشار در رسانه اجتماعی به صورت چند به چند است. به این معنا که گروهی از افراد کار یا کارهایی را انجام می دهند که این کار توسط افرادی، در گروه هایی دیگر نیز انجام می شود.

تعریف تحت الفظی آن به این صورت است، رسانه های اجتماعی ترکیبی از تکنولوژی ها و فعالیت هایی هستند که مردم از آن برای به اشتراک گذاشتن محتویات، عقاید، بینش ها، تجربیات و دیدگاه های خود استفاده می کنند. تمام این فعالیت های و تکنولوژی ها، می تواند به صورت انواع کاملاً متفاوتی از ارتباطات شبکه اجتماعی تفسیر شود.
فهرست کوتاهی از برخی رسانه های اجتماعی

نوع رسانه اجتماعی: اشتراک گذاری ویدئوها
توصیف: آیا فیلم جالبی از تعطیلات دارید و می خواهید آن را در اختیار همه بگذارید؟ You Tube این کار را برای شما انجام می دهد. جالب ترین خانه ویدئو آمریکا با سبکی کاملاً جدید. اگر دوربین دیجیتال و کمی وقت داشته باشید می توانید هر نوع ویدئویی را که دوست داشتید بسازید و آن را در اختیار دیگران نیز بگذارید.
نمونه ها: You Tube

نوع رسانه اجتماعی: اشتراک گذاری اخبار
توصیف: در این شبکه های اجتماعی ارتباطات از طریق اخبار حال و گذشته برقرار می شود. اگر گزارش خبری پیدا کردید که فکر می کنید برای به اشتراک گذاری بین افرادی که علاقه آن ها نیز مشابه شماست، می توانید آن را به شبکه خود اضافه کنید تا دیگران نیز این گزارش را ببینند.
نمونه ها: Digg, Reddit

نوع رسانه اجتماعی: اشتراک گذاری عکس
توصیف: همه از اینکه عکس هایشان به دیگران نمایش داده شود لذت می برند. شبکه های اشتراک گذاری عکس، برای شما این امکان را فراهم آورده اند که عکس های خود را با هر کسی که دوست داشته باشید به اشتراک بگذارید. اکثر این سرویس ها امکان ذخیره سازی آنلاین عکس را نیز فراهم کرده اند.
نمونه ها: Flickr, PhotoBuc ket, Zoomr

از این رو رسانه های اجتماعی به معنای سرویس هایی هستند که برای شما امکان انتشار و یا توزیع محتوای مورد نظر را فراهم می کنند. بهینه سازی رسانه های اجتماعی در رابطه با استفاده از رسانه های اجتماعی برای انتشار اخبار مربوط به وب سایت تان می باشد. ما با شرکت در عملیات بهینه سازی رسانه های اجتماعی، در این رسانه ها شرکت می کنیم و می توانیم محتوایی را که در این رسانه ها به اشتراک گذاشته ایم را تنظیم کنیم. به واسطه این مشارکت و بهینه سازی میزان ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
سئو خارجی چیست؟ آموزش سئو خارجی

سئو خارجی و یا سئو آف پیج اشاره به اقداماتی که به طور مستقیم در سایت خود رخ نمی دهد. مشاهده »

قبل از تبادل لینک این مطلب را بخوانید

سیستم تبادل لینک جدید مورد تایید گوگل سیستمی می باشد که در آن نمایش لینک به سایت های دیگربرای کاربران مشاهده »

کاهش رتبه الکسا

قبل از اینکه ما به شما بگویم در مورد روش های کاهش رتبه الکسا لازم است برای تعیین امتیاز از مشاهده »

افزایش ترافیک توسط (inbound link)

برای بهینه کردن سایت خود برای موتورهای جستجوگر زمان لازم برای تفکر استراتژی لینکهای وارده به سایتتان به تفکر از مشاهده »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.