طراحی سایت

طراحی وب سایت

امروزه داشتن یک وب سایت زیبا مطابق با اصول بهینه سازی سایت به همراه کد های استاندارد تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و بود سرویس های شما داردطراحی سایت مناسب میتواند تجارت های کوچک را بزرگ جلوه دهد و اعتماد مشتری را جلب کند و در نهایت تجارت خود را رنق ببخشید توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما روی دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطهاعتماد مشتری به شما خواهد .

چرا طراحی سایت میهن سئو ؟

گروه طراحی وب مهین سئو با بهره گیری از تجربه ی مناسب نیروهای مناسبی که در اختیار دارد (طراحان ارشد صفحات وب)، تضمین می کند که از نظر فنی به طور کامل دانش خود را به کار گرفته و رضایت مشتریان عزیز را فراهم کند. ما بر این باوریم که ارائه ی کار با کیفیت و پشتیبانی حق مشتری و وظیفه ی ماست
:امکانات طراحی سایت میهن سئو

رنگبندی براساس روانشناسی رنگ ها
پشتیبانی و گارانتی
سئو سازی وب سایت شما
کد نویسی مطابق با استاندارد جهانی W3C

ایمیل ادرس info@mihanseo.net تماس حاصل بفرمایید

طراحی وب سایت،طراحی قالب سایت ،طراحی پوسته سایت

طراحی پوسته (قالب)

صرفنظر از اینکه از چه سیستمی برای مدیریت محتوای وب سایت یا وبلاگ خود استفاده می کنید، می توانید طراحی قالب وب سایت خودتان را به ما بسپارید. گروه طراحی وبمهین سئو می تواند تضمین کند که طراحی قالب های وب سایت های شما را به بهترین شکل عهده دار شود. از جمله ویژگی هایی که پوسته ها (قالب ها) ی طراحی شده توسط ما برخوردار هستند:

طراحی با جدیدترین استانداردها در CSS و W3C Valid

برخورداری از سئو بسیار مناسب و اصولی همراه با متدهای نوین جهانی

دارا بودن کدهای مرتب و دسته بندی شده

زیبایی در ظاهر، کیفیت در کدنویسی

طراحی بدون استفاده از جداول و دارا بودن انعطاف پذیری بالا

دارا بودن سرعت بالا در بارگذاری

سازگاری با نسخه های مختلف مرورگرهای مختلف صفحات وب از قبیل فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، اپرا و سافاری.

دارا بودن گارانتی مادام العمر رایگان از نظر فنی

قیمت های مناسب

و …

چرا می توانید طراحی سایت خود را به ما بسپارید؟

گروه طراحی وب مهین سئو با بهره گیری از تجربه ی مناسب نیروهای مناسبی که در اختیار دارد (طراحان ارشد صفحات وب)، تضمین می کند که از نظر فنی به طور کامل دانش خود را به کار گرفته و رضایت مشتریان عزیز را فراهم کند. ما بر این باوریم که ارائه ی پشتیبانی حق مشتری و وظیفه ی ماست. هم چنین ما این توانایی را داریم تا برای سیستم های مدیریت محتوای مختلف اقدام به طراحی قالب نماییم که از آن جمله اند:

طراحی قالب وردپرس (طراحی تخصصی قالب های وردپرس)

تبدیل فایل PSD شما به HTML

طراحی قالب (پوسته) برای سیستم های مدیریت محتوای مختلف شخصی

بر طرف کردن معایب قالب وب سایت ها

ایجاد تغییرات در قالب وب سایت ها

سئو سازی قالب های وب سایت ها

و …

طراحی با جدیدترین استانداردها در CSS و W3C Valid

در علم طراحی وب سایت نیز مانند بسیاری از علوم و فنون دیگر، استانداردهایی وجود دارد. مانند استانداردهایی که برای امنیت و برنامه نویسی و … وجود دارد که از جمله ی آن ها استانداردهایی است که در طراحی و پیاده سازی صفحات وب مورد توجه قرار می گیرند.

کنسرسیوم جهانی وب W3C، استانداردهایی را برای صفحات وب در نظر گرفته است. بدیهی است که صفحاتی که این از این استانداردها برخوردار باشند (و یا به عبارت دیگر valid باشند)، از یکسری امتیازات برخوردار خواهند بود، از قبیل:

سرعت بیشتر در بالا آمدن وب سایت

رفتار بهتر موتورهای جستجو با صفحات استاندارد

دارا بودن بیشترین سازگاری با مرورگرهای مختلف صفحات وب

انعطاف پذیری بیشتر بهنگام اعمال تغییرات جدید

و …

در گذشته طراحی وب سایت ها از طریق استفاده از جداول صورت می گرفت که این کار اشکالات بسیاری داشت از جمله انعطاف پذیری بسیار پایین، سئوی بسیار ضعیف، سازگاری پایین با مرورگرها، سرعت پایین تر بارگذاری صفحات و … اما امروزه عمده محتوای صفحات وب به دو عنصر HTML و CSS باز می گردد که برای هر کدام از آن ها استانداردهایی وجود دارد.

بررسی معتبر (استاندارد) بودن کدهای HTML

توضیح در مورد اینکه استانداردهای طراحی وب شامل چه چیزهایی می شوند، نیاز به یک بحث فنی دارد، ولی اگر شما به عنوان یک کاربر معمولی و یا حتی یک طراح صفحات وب، فقط قصد داشته باشید معتبر و استاندارد بودن کدهای صفحات وب را بررسی کنید، کنسرسیوم جهانی وب این امکان را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. برای استفاده از این امکان که markup validation service نام دارد، می توانید به وب سایت http://validator.w3.org بروید و آدرس صفحه ی مورد نظرتان را در آنجا بنویسید. سپس دکمه ی Check را کلیک کنید تا ببینید که آیا صفحه ی مورد نظر استاندارد می باشد یا خیر. البته صفحه ی مذکور، این قابلیت را دارد که فایل HTML شما را بررسی کند و یا اینکه مستقیما کدهای خودتان را در آن بنویسید تا اعتبار آن را بررسی کند.

بررسی معتبر و استاندارد بودن کدهای CSS

بررسی استاندارد بودن کدهای CSS از اهمیت به مراتب کمتری نسبت به بررسی استاندارد بودن کدهای HTML برخوردار است. و اصولا در برخی مواقع لازم است تا برای اینکه به مرورگرهای قدیمی تر قابلیت های جدید اضافه شود، یکسری کدهای به ظاهر غیر استاندارد نوشته شود که لطمه ای به اصل قضیه وارد نمی کند. اما اگر تمایلی به بررسی استاندارد بودن کدهای CSS صفحات داشته باشید، می توانید به طریق مشابه، از طریق آدرس http://jigsaw.w3.org/css-validator بررسی کنید.

از برترین صفحات و خدمات میهن سئو دیدن کنید
خرید هاست

چرا هاست میهن سئو اولین دلیلی که ما را از سایت های فروش هاست دیگر جدا میکند امنیت بسیار بالای مشاهده »

تبليغات گوگل

یکی از عوامل تاثیر گذار در تجارت تبلیغات موثر و هدفمند می باشد .و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای مشاهده »

افزایش اتوریتی سایت

افزایش اتوریتی سایت را با سریعترین نتیجه گیری بدست آورید افزایش دامین اتوریتی سایت اگر شما می خواهید برای دریافت مشاهده »

درباره میهن سئو

میهن سئو در زمینه بهینه سازی وب سایت ( سئو ) امروز یکی از بزرگترین سایت های بهینـه سـازی هست مشاهده »