بهترین Keyword Density برای تاثیرات گوگل- پاندا در سئو چیست؟

جدید گوگل پاندا در 22 ژانویه 2013 منتشر شده است و وبسایتهای بسیاری تحت تاثیر این آپدیت قرار گرفته‌اند. گوگل پاندا الگوریتمی ساده است، اگر مطالب پرمحتوا در وبسایتتان نداشته باشید مورد هدف قرار خواهید گرفت. و باید بدانید بازیابی وبسایت پس از آن کار چندان راحتی نیست، زمان زیادی میگیرد و تقریبا 50% وبسایتها هیچگاه به طور کامل بازیابی نمیشوند. اگر شما هم تحت تاثیر این الگوریتم واقع شده اید میتوانید چندین نکته برای بازیابی پس از آپدیت الگوریتم گوگل- پاندا را دنبال کنید.

طبق راهنمایی‌های گوگل پاندا، هنگامی که از مطالب پر محتوا سخن میگوییم اولین چیزی که به ذهن می‌آید این است که Keyword Density مناسب در وب پیـج چیست؟ باید بگویم در این دنیا هیچ پاسخ کاملی برای این سوال وجود ندارد. هیچکس غیر از گوگل نمیتواند جواب این سوال را بدهد و گوگل هم هرگز پاسخگو نخواهد بود. اما طبـق همه تحقیقات و نیز رفتار این الگوریتم گوگل، بهترین چگالی کیـورد،ماکزیمم، بین 2% تا 3% میباشد. حال اگر در وب پـیـج خود بیش از این مقدار کـیـورد دارید احتمال اینکه مورد هدف این الگوریتم قرار بگیرید 100% است و ممکن است وب سایتتان بابت به وجود آمدن Keyword Stuffing تاثیرات منفی ببینید.

سئو و Keyword Density

زمانی که از روشهای سئو برای وب پـیـج استفاده میکنید باید مراقب Keyword Density باشید. هنگام نوشتن طوری مطالب وبسایت را بنویسید که نشان ندهد نوشته شما تقلبی است و فقط برای تمرکز روی کلمه کلیدی ها، نوشته شده است. سیستمهای گوگل هوشمند تر از آن هستند که فکر می کنید، میتوانند ذهن شما را از طریق نوشتـنـتان بخوانند. پس آنها را فریب ندهید زیرا نهایتا در آپدیت بعدی گوگل پاندا این شما هستید که فریب خورده اید. در ادامه چند نکته در مورد Keyword Density مناسب بیان میکنیم.

همواره مطالب نو و غیر تکراری در وب پـیـج خود قرار دهید.
در هر صد کلمه از مطلب فقط 2 تا 3 بار از کـیـوردها استفاده کنید.
اگر مطلب شما به کـیـوردهای بیشتری نیاز دارد، مراقب باشید تقلبی به نظر نرسد و فقط روی موضوع تمرکز کنید.

بسیاری از کارشناسان وب می‌پرسند چگونه باید Keyword Density را چک کرد و فرمول آن چیست؟ چک کردن آن کار بسیار آسانیست و فقط باید ببینید چند درصد از کلمات مطلب از کـیـورد مورد نظر استفاده کرده‌اند. برای مثال اگر یک مطلب 100 کلمه‌ای، طبق نکات سئو، نوشته‌اید این کـیـورد فقط باید 2 تا 3 بار در نوشته وجود داشته باشد در غیر اینصورت Keyword Stuffing روی داده و وبسایتتان امتیاز منفی میگیرد.

ابزارها و محاسبه گرهای Keyword Density

هزاران ابزار آنلاین برای چک کردن و محاسبه چگالی کیـورد وجود دارد. یکی از بهترین ابزارهای محاسبه‌ای موجود را میتوانید در لینک زیر ببینید: http://tools.seobook.com/general/keyword-density/

پـس چگالی کیـورد وب پـیـج خود را چک کنید و ببینید مطالبتان برای رسیدن به چگالی بهینه چه تنظیمات و تغییراتی نیاز دارد.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار جدیدی در بازاریابی آنلاین امروز ، شبکه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشاهده »

سئو خارجی چیست؟ آموزش سئو خارجی

سئو خارجی و یا سئو آف پیج اشاره به اقداماتی که به طور مستقیم در سایت خود رخ نمی دهد. مشاهده »

افزایش رتبه سایت

راهکار های افزایش رتبه سایت چیست؟ روش های زیادی برای بهبود رتبه بندی یک سایت در گوگل وجود دارد و مشاهده »

کاهش رتبه الکسا

قبل از اینکه ما به شما بگویم در مورد روش های کاهش رتبه الکسا لازم است برای تعیین امتیاز از مشاهده »

دسته بندی ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.