آخرین آپدیت های سئو در سال 2013

با آغاز سال 2013 همه مدیران و وبمستران به دنبال این هستند که بدانند در سال جدید چه تغییراتی در دنیای سئو رخ داده است و اکثرا به دنبال آخرین خبرها و نکته های مرتبط با آپدیت های سئو هستند و روز به روز شاهد اتفاقات جدید در سئو هستیم.گوگل به عنوان تایید کننده ، الگوریتم های خود را به طور منظم آپدیدت می کند به طوری که سالانه شاهد 500 بروزرسانی در این سیستم می باشیم.

ما نیز مشتاقیم تا بدانیم آخرین بروزرسانی های این موتور جستجو گر عظیم در سال 2013 چیست و چگونه وب سایت ها را تحت تاثیر خورد قرار می دهد.

زمانی که گوگل آخرین بروزرسانی های خود را انتشار می کند ، ما نیز مایلیم از این آپدیت ها مطلع شویم و آنها را در وب سایت های خود به کار گیریم.

در این مقاله قصد داریم آخرین بروزرسانی های جدید الگوریتم گوگل در سال 2013 ،(آپدیت گوگل پنگوئن، آپدیت گوگل پاندا و همچنین آپدیت پچرانک جدید گوگل) را به اشتراک بگذاریم.

حال به برسی آخرین بروزرسانی های گوگل در سال 2013 اشاره میکنیم:
بروزسانی 1 در 17 ژانویه 2013 – به روز رسانی الگوریتم گوگل

اولین بروز رسانی گوگل در 17 ژانوییه 2013 زمانی اتفاق افتاد که به طور ناگهانی همه نتایج حاصل از جست و جو گوگل تغییر کرد و با عنوان آپدیت و تغییر الگوریتم گوگل تایید شد ، با وجود این خود گوگل این خبر را رسما تکذیب کرد اگر چه وبمستر ها از بروزرسانی الگوریتم گوگل مطمئن بودند.
بروز رسانی 2در 22 ژانویه 2013 – به روز رسانی الگوریتم گوگل پاندا

بلافاصله بعد از بروز رسانی غیر رسمی 17 ژانویه که اکثر طراحان وب و وبمسترها مشاهده کرده بودند یک مقام رسمی گوگل پاندا از بروز رسانی گوگل پاندا در 22 ژانویه 2013 خبر داد

آپدیت جدید گوگل پاندا بر روی وب سایت های با کیفیت کم تاثیر گذاشت به طور رسمی این آپدیت در 1-2 جستجوی نمایش داده شده (search queries) تاثیر گذاشت.
بروز رسانی سوم در 25 ژانویه 2013 –آپدیدت گوگل پیج رنک

به روز رسانی پیج رنک گوگل در 25 ژانویه 2013 اتفاق افتاد ،طبق گفته وبمسترها این به روز رسانی بسیار جزئی بود و بر روی وب سایت های کمی تاثیر گذاشت.به نظر می اید جمع و جور کردن آپدیت ها به نظر میومد بطوری که وب سایت هایی که پیج رنک 4-5 داشتند شانس کاهش یافتن ربات گوگلشون بودند.
به روز رسانی 4در 27 ژانویه 2013 -بازگشت آپدیت الگوریتم گوگل

اکثر وبمسترهای سئو گوگل تایید کرده بودند که در 17 ژانویه 2013 تغییری در الگوریتم گوگل مشاهده شده هست ،در 27ژانویه گوگل اجازه داد که آپدیدت الگوریتم به حالت قبل خود باز گردد.

alate گوگل هرگز این گونه فعالیت ها را افشا نمیکند ، و این چیزی بود که اکثر وبمسترهای سئو در نتایج گوگل مشاهده کرده بودند.

22ژانویه 2013 گوگل با تغییر در الگوریتم و بعدش درست کردن آن به گونه ای آپدیت گوگل دنس رو هم انجام میدهد.
به روز رسانی5 در30 ژانویه 2013 -رقص گوگل یا همون آپدیت (google Dance)

اکثر وب مسترهای سئو رقص گوگل رو به دنبال آپدیت 22 ژانویه 2013 مشاهده کرده بودند که بعدا گوگل اجازه داد حالت اول خودشون برگرداند و نوساناتkeywordsها در نتایج گوگل پایدار نبود و دائم در حال نوسان بود .

این ها اخرین بروز رسانی های سئو گوگل در ژانویه 2013 بودند از انجایی که گوگل این روزها در حال تغییرات وسیعی در سئو هست ،ما آخرین خبرهای سئو در 2013 را برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت ،اگر شما هم شاهد بروز رسانی گوگل بودید ما را در جریان بگذارید.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار جدیدی در بازاریابی آنلاین امروز ، شبکه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشاهده »

کاهش رتبه الکسا

قبل از اینکه ما به شما بگویم در مورد روش های کاهش رتبه الکسا لازم است برای تعیین امتیاز از مشاهده »

افزایش رتبه سایت

راهکار های افزایش رتبه سایت چیست؟ روش های زیادی برای بهبود رتبه بندی یک سایت در گوگل وجود دارد و مشاهده »

روش‌های بازیابی وبسایت پس از آمدن آپدیت جدید گوگل پنگوئن

قبلاتر راجبع اینکه گوگل گوگل پنالتی چیست و چه تاثیراتی بر سئو دارد و همچنین در مورد تاثیرات اپدیت بعدی مشاهده »

دسته بندی ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.