افزونه افزایش سرعت ایندکس آماده شد

با استفاده از افزونه ای که میهن سئو برای مشتریان خود تهیه کرده است می توانید مطلب خود را در سریعترین زمان ممکن در گوگل ثبت کنید . این افزونه کمک شایانی در افزایش رتبه و افزایش سرعت ایندکس سایت شما دارد. این افزونه با ارسال پینگ ، روبات گوگل را از بروز شدن سایت شما با خبر می کند و در نتیجه روبات گوگل زودتر از قبل به سایت شما زده و مطالب را ایندکس می کند .

افزایش سرعت ایندکس

همانطور که می دانید سرعت ثبت مطالب در سایتهای فعال و نیم فعال و تازه تاسیس متفاوت هست .نتایج بدست آماده قبل و بعد از استفاده این پلاگین به شرح زیر میباشد :

1. سرعت ایندکس در یک وب سایت تازه تاسیس : در یک وب سایت تازه تاسیس شده ببین یک هفته تا سه هفته زمان لازم است که مطالب سایت در گوگل ثبت سوند، اما بعد از استفاده از این افزونه سرعت ایندکس تا سقف 25 برابر افزایش کرد.

2. سرعت ایندکس در یک وب سایت نیمه فعال : معمولا در یک وب سایت نیمه فعال که متوسط هفته ای یا ماهانه بروز می شود حدود دو روز تا چهار روز زمان لازم است که مطالب ایندکس شوتد ، اما با کمک این افزونه سرعت ایندکس تا 10 برابر افزایش پیدا کرد.

3.سرعت ایندکس در وب سایتهای فعال: در یک وب سایت فعال که هر روز میانگین یک مطلب ارسال می شود حدود سه ساعت تا بیست و چهار ساعت زمان لازم است که مطالب ایندکس شوتد ، که با استفاده از این افزونه سرعت ایندکس مطلب تا 200 برابر نسبت به قبل افزایش دهید.

دیگر مطالب مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت
نکاتی در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت و سئو

باسلام خدمت دوستان عزیز , با روند رو به رشد دنیایی اینترنت همه به دنبال راه اندازی یک وب سایت مشاهده »

مجله اینترنتی سئو , طراحی وب برای اولین بار در ایران

تیم میهن سئو از این پس سعی دارد برای اولین بار مجله اینترنتی بهینه سازی سایت (سئو) , طراحی وب مشاهده »

تولد یک سالگی میهن سئو

بیست آبان ماه میهن سئو به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نمود و با یاری و توجهات خداوند متعال امروز مشاهده »

آغاز دوباره طرح سئو به شرط چاقو به مناسب نوروز

به مناسبت عید نوروز تصمیم گرفتیم تا باردیگر طرح سئو به شرط چاقو را از تاریخ 5 /1/1392 تا 13/1/1392 مشاهده »

دسته بندی ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.